Spor mini oyun

Spor mini oyun, Android cihazınıza indireceğiniz en geniş oyun platformudur.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut27M
  • Sürüm1.1.8
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAbuzz
Spor mini oyun indir; Spor oyunları ile keyifli vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız Spor mini oyun sayesinde akıllı cihazınızda sorunsuz oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Spor oyunları ile keyifli vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız Spor mini oyun sayesinde akıllı cihazınızda sorunsuz oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Birbirinden farklı oyunları bir araya toplayan Spor mini oyunu Android cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Tek bir isim altında bir çok eğlenceli oyun sıralanmıştır. Oyuncular Spor mini oyun sayesinde kendi ülkelerini seçerler, sevimli maskotlar olarak oynarlar, 10 yaz oyunundan birini seçerler, madalya kazanırlar, yeni rekorlar yaparlar, arkadaşlarının madalyalarına meydan okuyabilir, ülkelerini küresel sıralamalarda kazanabilirler.

Her aşamasında farklı bir deneyim yaşayacağınız bu muhteşem oyunda saatlerce vakit geçirerek akıllı cihazınızda eğlenebilirsiniz. Tüm aile, kalabalık tezahürat, geri sayım, zamanlayıcılar, bayraklar, balonlar ve daha fazlası ile gerçek stadyuma ve spor arenasına sahip olacaksınız. Çocuklar ve yetişkinler bu oyun sayesinde saatlerce eğlenebilirler. Yüksek atlama oyununda, yönlendireceğiniz karakter sizin yardımınızla kesin ve çubuğun üzerinde yüksek atlama ederken en iyi puanı alır emin olmak için doğru anda atlama düğmesine basmanız gerekiyor.

Sürat koşusu oyununda ise, hazır olun ve zamanı geldiğinde koşmaya başlayın. Önümüzdeki zorlu bir yol var, sayısız tek ve çift engeli yolunuza getiriyor ve hızınızı kaybetmeden şirin maskotumuzun atlamasına ve altın kupayı kazanmak için bitiş çizgisine gitmesine yardımcı olmak sizin işinizdir. Koşu oyunu sayesinde de özel platformda sonsuz koşu deneyimini yaşayacaksınız. Yönlendirmiş olduğunuz karakter en hızlı şekilde bitiş çizgisine ulaşmak ve maksimum hıza ulaşmak için yarışacaktır.

Akıllı cihazınızın dokunmatik kontrolleri sayesinde yönlendirmiş olduğunuz karakterin doğru bir şekilde ilerlemesini sağlayacaksınız. Yüzme oyununda, havuz içerisine dalış yapacak ve mükemmel bir yüzücü gibi platformun sonuna geçmesini sağlayacaksınız. Karakterinizin her zaman daha hızlı bir şekilde ilerlemesi gerekiyor. Aksi halde yarışları kaybedeceksiniz. Alternatif düğmelere dokunun ve altın madalyaları kazanarak liderlik tablosunun birincisi olmaya çalışacaksınız. Basketbol oyununda sınırlı zaman içerisinde en çok basket alan kişi olmaya çalışacaksınız.

Basketbol oyununda 20 puanı alan kişi oyunu kazanacaktır. Bu aşamada önemli olan unsur zaman sınırının olmasıdır. Zamanı aşmadan önce hareketlenecek ve potaya basket atmaya çalışacaksınız. Amerikan futbolu oyununda ise, takımınız eşliğinde rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız. Dikkatli ve hızlı bir şekilde ilerleyerek rakiplerinizden daha üstün bir performans sergilemeye çalışacaksınız. Bowling oyununda, klasik bowling hamleleri yaparak puanınızı artıracaksınız.

Dart oyununda, elinizde bulunan dart okunu hedefe fırlatacaksınız. Dart tahtasında en önemlisi hedefi tam isabet ettirmek. Yani ne kadar yüksek sayıya isabet ettirirseniz o kadar yüksek puan kazanacaksınız. Bir çok oyunda olduğu gibi burada da amacınız en yüksek puanı elde etmektir. Rakiplerinizden daha hızlı hareket edin ve oyunu kazanarak eğlencenin tadını çıkarın. Oyun içerisinde seçim yapabileceğiniz bunlar gibi daha bir çok oyun bulunuyor. Her bir oyunun farklı oynanış şekli bulunuyor. Mantığını kavrayıp devam ettiğiniz sürece oyunu kazanabilirsiniz.


Spor mini oyun indir